Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,02 zł , zmiana od tamtej pory: -54,55%

Re: Ważna kwestia

Zgłoś do moderatora
W tym tygodniu to raczej nie wyjdzie bo areszt do 16 09 ma. Pewnie w piątek będzie rozprawa. Ciekawy jestem takiej sytuacji - hipotetycznie P.O. wychodzi i Altus TFI oczyszczają z podejrzeń. Czy będą mieli jakiś pomysł na kontynuację biznesu bo to jednak "dziecko" Osieckiego. Czy też firma jest już tak "zeszmacona" w sferze publicznej że niestety równia pochyła. Jak sądzicie, czy tu jeszcze może coś pozytywnego się zadziać?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUSTFI -1,29% 0,92 2020-09-18 16:37:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.