Nawet jeśli Braster sprzedał dużo więcej niż w poprzednich kwartałach, to i tak sprzedał niewystarczająco dużo. Musieliby sprzedać baaardzo dużo (co najmniej 10xilość sprzedawana rocznie), tak dużo że nie nadążaliby pakować i wysyłać na bieżąco żebym był zadowolony. To zbyt optymistyczne oczekiwanie.