Dnia 2016-12-13 o godz. 16:55 ~KNF napisał(a):
> Człowieku nie bądź naiwny, tutaj spekuła wraz z właścicielem kręcą kursem, zeby odebrać wyemitowane akcje sprzed roku. Zjadą do poziomu " na którym sie umówili" Trochę na GPW siedzę i widzę, jak właścicielom podoba się darmowa kasa, a Czapli do tego stopnia, że nie czuje się nawet w obowiązku skomentować cokolwiek. Koleś ledwo dostał się na GPW, a już zachowuje się jak Patrowicz. A fe
A ty" ważniaku i mondralo" w knf-e siedzisz i jeszcze czapli łba nie ukręciłeś????
A fe!!!