Obroty są jakie są . Dziś -5.5% jak na huśtawce z tendencją w dół . Słaba ta spółka ale nie mam wyjścia trzymam na lepsze czasy . Pod Unholy powinienem być zarobiony . Jak ją kupowałem była najlepsza a teraz inne tak pospadały że jest więcej okazji . Ale na haku wiszę a tak tanio nie sprzedam . Więc czekam na lepsze czasy ...)