Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: -0,33%

Re: Warto tu wchodzić za 10k ?

Zgłoś do moderatora
Ja mam akcje od dawna z bardzo niską średnią ale teraz dopóki się nie wyjaśni nie będę dokupował. Z jednej strony można zaczekać dopóki się sprawy nie wyklarują i wtedy kupić jeżeli będzie pozytywnie choć zapewne to może być i trudniejsze i droższe. Wiadomo, że tu były wzrosty dzienne o ponad 40%. Ale były też i duże spadki, po ponad 30%. Pytanie czy możesz sobie pozwolić na stratę np. 50% zainwestowanego kapitału i jakie masz oczekiwania co do ewentualnych zysków. Powiem tak, jeżeli inwestor i temat jest poważny to przy obecnej płynności wzrosty do minimum 20 zł to żaden problem. Jeżeli nic z tego nie będzie to IMHO szybko tąpnie do 2 zł a potem osuwanie. Na razie jest takie wyczekiwanie ale to też mogą być pozory po to żeby utrzymać cenę w okolicy ceny emisyjnej, żeby potem nie było pretensji, że za tanio emisja była. Uważam, że tutaj rzeczywisty ff to 60-70 k akcji, no może góra 100 k a reszta wyzbierana przez insiderów. Jak to mówią, radzić to grzech a radzić dobrze to grzech śmiertelny więc decyzję musisz podjąć sam. Weź jeszcze pod uwagę ile te 10 k stanowi w twoim portfelu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORPOSTA 11,57% 2,99 2021-09-22 15:57:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.