Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,78 zł , zmiana od tamtej pory: 100,46%

Re: walne zebranie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-06-28 o godz. 16:34 ~TK napisał(a):
> Tyle czasu poświęcasz na analizowanie co inni robią ze swoimi pieniędzmi? Chyba nie powiesz, że cały ten czas tylko stoisz z boku.

Biere na potęge !!!
A co tam nowa emisja po 1 zł a co sobie będę żałował ja kupuje po 8/9 ..;)
Myśl ..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -0,28% 17,60 2022-07-01 15:03:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.