Total sam jest zapakowany w 16 mln akcji a "znajomych króliczka" przybywa. To bardzo dobre info że ludzie kupują. Nawet niezbędny do dalszych wzrostów forumowy bełkot podstawia swoje pseudo-analizy.
Czyli wszystko zgodnie z planem i jedziemy z kursem na 0.6 !