Forum Giełda +Dodaj wątek
w nomenklaturze natowskiej - prowadzą działania opóżniające i destabilizujące mające dać czas do przygotowania się do ataku lub....odwrotu. A cce odwinęło kitę z walnym bo na coś czeka. Może na ten wyrok z kig? Po komunikatach tak to wygląda.
  • walne Autor: ~loona
  • Re: walne Autor: ~ads
  • Re: walne Autor: ~p-r-e-z-e-s
  • Re: walne Autor: ~ads
  • Re: walne Autor: ~loona
  • Re: walne Autor: ~kkkk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCENERGY -4,00% 0,34 2024-02-20 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.