Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,78 zł , zmiana od tamtej pory: 61,53%

Re: wakacyjne wynki :)

Zgłoś do moderatora
Dnia 2024-08-08 o godz. 09:39 ~bywalec napisał(a):
> Wiem, że motyw przewodni to kiedy znowu ten skup, zwłaszcza jak się ktoś nie angażuje, aby mieć te akcje lub mieć więcej, ale za 35,00 sprzeda każdą ilość :)
> Jakie to przewrotne....a tymczasem wczoraj podali dane za lipiec i po ostatnich spadkowych nastał wzrost utrzymując cały czas przyzwoitą marzę. Trzymać tak dalej

[...]

Biznes.pap.pl - raport firmy ACTION S.A. 

Witaj Bywalcze. Wakacje giełdowe na naszej ulubione Spółce to okazja do delikatnego dokupowania, ale bez szaleństw by cenę nadal bardzo atrakcyjną dla kupującego utrzymać. Wyniki ACTION są wspaniałe w porównaniu choćby do dzisiejszego raportu za półrocze z ASBIS - tam fatalnie i cena akcji zbliżyła się do poziomu ACTION. U nas super, choć trochę za spokojnie, bo otoczenie światowe i WIG20 nie sprzyja zbytnio, a co zestresowanym poskutkuje, że oddadzą nam papiery ACT taniutko. Pozdrawiam i bywaj!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACTION -0,82% 30,15 2026-02-13 16:45:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.