trzeba było jechać na walne i coś się dowiedzieć ws Indaty co się dzieje w spółce i jaka jest przyszłość. teraz to mozemy zgadywać. ja obstawiam zjazd w okolice 0,4. mozliwe ze będzie szybkie zebranie akcji i odbicie. Przypomnę się po raporcie. Spółki górnicze będą zyskiwać w tym i następnym roku a tutaj to szkoda kasy kisić. od grudnia spółki z Wig wzrosły po 50-100% a indata? szkoda pisać