wuju - pamięć mam dobrą (Menavitin nie potrzebuję)
pamiętam jak kilka lat temu Pharmena się chwaliła w komunikatach:
- PHARMENA S.A.: Zawarcie umowy na wyłączną dystrybucję produktów w Chinach, Hong Kongu, Makao oraz na Tajwanie
- PHARMENA: Podpisanie umowy na dystrybucję produktów na rynku Emiratów Arabskich i Omanu
- PHARMENA: Podpisanie umowy na dystrybucję produktów w Kuwejcie
- PHARMENA: Podpisanie umowy na dystrybucję produktów w Korei Południowej
- Zarząd Pharmena S.A. informuje, że w dniu 24 marca 2017 Spółka podpisała umowę dot. wytwarzania gotowych produktów dla podmiotu mającego siedzibę w Dhaka, Bangladesz pod jego marką własną (tzw. „private label”). Produkty w pierwszej kolejności będą sprzedawane w krajach Bliskiego Wschodu, a docelowo mają być dystrybuowane na 49 rynkach na świecie
nie chce mi się przeglądać dalszych stron z komunikatami. było tam jeszcze o chińskiej platformie Mall i innych krahach swiata.
i wuju powiedz mi czy widac to w wynikach sprzedaży produktów Pharmeny?