Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,35 zł , zmiana od tamtej pory: 54,59%

Re: w ten czwartek

Zgłoś do moderatora
Z czym ty człowieku wyjeżdżasz, z premierą gry?! U nas po 15 symulatorów, survivali, festiwale, normalnie głowa mała. Kolejne odgrzewane kotlety na Steam NEXT FEST. Kolejne przekładane premiery. Człowieku chcesz inwestorów the dust wyprowadzić z równowagi?! Prawie ci się udało, ale jeszcze ci oko zbieleje, na horyzoncie czai się Inkwizytor, widziałeś zwiastun na youtube? Jak nie, to smaruj stąd! Pa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -4,76% 16,00 2023-01-27 11:02:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.