Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,81%

Re: w końcu nowe info!!!

Zgłoś do moderatora
CYTAT:

Niby wszystko gra, ale wśród wydanych przez T-Bull produkcji jest kilka tytułów, które od dawna są we wczesnym dostępie. I nic nie wskazuje, by miały go opuścić. Sprawdziłem to i w samym 2019 wyszły: Racing Classics: Idle Racing GO: Clicker Tycoon (styczeń), Drag Race Simulator (maj), Top Speed 2: Racing Legends (sierpień) i Tank Battle Heroes (grudzień). Premiery nie doczekały do dziś. Czy Interastra także na wieki utknie w czarnej dziurze wczesnego dostępu? Czas pokaże, ale jak widać, spółka ma w pecetowym portfolio głównie niedokończone gry.

i wszystko jasne ......

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL -0,40% 25,00 2021-09-27 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.