Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,60 zł , zmiana od tamtej pory: -18,75%

Re: W dół

Zgłoś do moderatora
Problemem jest niska płynność. Wczoraj sprzedalem dosłownie trochę akacji bo potrzebowalem za pare dni gotowki i od razu kurs -3%- ale pocieszajace jest to ze od razu ktos to kupil i kurs sie podniósł. Jest tez tak, ze ktos juz jest znużony, sądzi ze inna spolka da zarobic więcej na tu i teraz i przeskakuje. Czy spolka jest tania- tak, ma perspektywy rozwoju- tak, ma świetną kondycje finansową- tak , jest popularna wśród większej rzeszy inwestorów- nie, niektorych zraza niska płynność- tak. Tak ha to widzę. Kto nie musi niech nie sprzedaje bo jak kolega parę tyg temu powiedział to bylby taki strzał w potylice.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMAK 1,96% 20,80 2021-09-24 15:49:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.