Super info , zwłaszcza w kontekście niemiec duże pole do popisu ma XTB gdzie dali możliwośc inwestowania w cfd .
W niemczech XTB ma silny oddział ludzi , których większośc swoje olbrzymie doświadczenie doświadczenie zdobywała w wcześniej w niemickim oddziale Admiral Markets
https://www.bankier.pl/wiadomosc/XTB-na-niemieckiej-fali-Kurs-szuka-wybicia-przy-nowej-rekomendacji-8832203.html