Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,70 zł , zmiana od tamtej pory: -5,61%

Re: W bieżącym roku obrotowym będzie strata

Zgłoś do moderatora
Boisz się, że Ci pociąg odjedzie? Co jakiś czas pojawiasz się piszesz te same bzdury, tak jak swego czasu bewu który naganial na wzrosty i pisał że jego ciocia pracuje w gronie tylko Ty non stop piszesz o fatalnej sytuacji. Tak się składa że teraz czas na magazyny i nowy program wymaga zakupu kompleksowych rozwiązań czyli to co oferuje Grodno, więc spadek modułów nadrabia innym asortymentem. Ponadto mamy teraz niska bazę oraz dalej został nam skup i rozwój spółki w Chorwacji +inne przyszlosciowe akwizycje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRODNO -0,98% 10,10 2025-11-18 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.