Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,90 zł , zmiana od tamtej pory: 5,22%

Re: W arkuszu zleceń na S tylko 16 000 akcji do 300 zł

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-10 o godz. 19:27 ~Przemo napisał(a):
> Nie ma powodów do wystawiania akcji. Nie ma akcji w obrocie bo wszystko trzymają fundusze a to nie idioci żeby oddać firmę z c/z na poziomie 4.9 - do dzisiaj już ponad 6 a cały sektor około 12.5 czeka nas jeszcze 100%,?????

Rzeczywiscie wyglada ze potencjal wzrostu to 100% (okolo czy raczej przynajmniej) choc cyferki, ktore o tym swiadcza sa nieco inne. Wg. StockWatch po czwartkowej sesji C/Z OrlaBialego wynosi 7.6, C/Z srednie calej gieldy to 13.1 a srednie C/Z sektora (recykling) to 17.6 - czyli 2.3x razy tyle, co C/Z OrlaBialego. Przy czym cena na produkt tej firmy wzrosla (i pewnie jeszcze wzrosnie bo tak bywa jak rosnie inflacja i odmrazaja sie gospodarki), a mozna sie spodziewac ze surowiec obecnie jest i nadal bedzie bedzie tani i latwy do pozyskania - po ostrej zimie i lockdownie znacznie wiecej akumulatorow niz w normalnym roku trzeba wymienic od razu albo przed kolejna zima. Zatem kolejne wyniki powinny pokazac jeszcze wieksze niedowartosciowanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 0,77% 26,20 2021-09-24 16:43:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.