Dnia 2013-06-29 o godz. 22:14 ~sn77 napisał(a):
> co Wy na to ?
trzymam już tylko mały pakiet: ok xxx sztuk
z
> całości jaką posiadałem to tylko kawałek torcika
2014
> będzie newralgicznym rokiem dla tej spółki, zobaczycie...
1
> zł na początek .. a potem jazda .....
dla wytrwałych
> będzie nagroda!
ahaa....... nie namawiam, nie naganiam...
> piszę to co wiem
pozdrawiam
sn77