Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: 3,04%

Re: VTI sprzedał prawie całe ARI

Zgłoś do moderatora
czeski film, ARI nie jest warte nawet 30 gr/szt
nie podoba mi się to, śmierdzi jakąś dziwaczną optymalizacją, tylko czego?
przecież VTI w księgach ujął ARI po 0 (zero), jeżeli sprzedali za 30 baniek, to ile samego podatku zapłacą, przecież to chore...
a skąd te babki wzięłyby 30 baniek? to już inna kwestia, ale jestem pewny, że to nie ta liga.
źle to wygląda i rynek chyba też to widzi, przecież po takiej transakcji VTI powinno się otworzyć dopiero na 5 zł, a nie ma żadnego popytu
więc raczej to jakaś lipa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN -0,42% 2,37 2021-10-26 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.