Co komu do czego, prywtne akcje były - kasa pójdzie na waciki i takie tam fiki-miki!
Pytać spólkę można o jeszcze jedno: przeniesienie publikacji raportu z tego piątku na przyszłą środę uplasuje go - w ostatnim dopuszczalnym przepisami prawa terminie - pomiędzy raportami kilkunastu konkurencyjnych firm z gamedev i kilkuset innymi półrocznymi raportami giełdowymi...
Przy tak miernej płynności nikt nowy nie weźmie się za papier nawet przy ekstra wyniku (najwyżej podbitka grana przez zasiedziałe tu towarzystwo i powrót do bazy lub i niżej..) bo będzie wiele innych ciekawszych informacji.
Z tego samego też powodu (niska płynność i natłok raportów) to przy słabych wynikach za II kw, tylko posiadający akcje będą się ścigać - kto taniej odda! A kasa będzie szła z rynku na inne papiery!
Konia z rzędem temu, kto przy raportach 14-go podawanych przez:
CFG, JJB, THD, F51, MOV, EXA, HBG, PBT, MMS, VAR, ESC (falcon) THL, (a może i inne z branży?) ogarnie i trafi to co sprzedać oraz co kupić; które spółki podadzą nieoczekiwane wynik na + lub - i zrobią najdziwniejsze jazdy?
( w przypadku sytuacji na "-" niepłynnych "noży" się nie łapie)
A poza tym jeszcze kilkaset raportów z poza branży na ostatnią chwilę czyli na 14-go !