Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,99 zł , zmiana od tamtej pory: -46,87%

Re: VENTUREIN 11.50 zł!!!!

Zgłoś do moderatora
nie wiem skad poprzednik wzial kwote 11,5 ale zastanawiajacy jest arkusz zlecen VTI . oto procz kilku zlecen blokujących po z4 -4,3 zeta raptem pojawiaja sie zlecenia po 9,4 od 4 do 9 nie ma nic , słownie zeroo i dalej tylko wyzej.
zastanawia mnie to i daje do myslenia
jak mowilem patrzac na dokonania tworcow tego biznesu z Wroclawia cos moze byc na rzeczy i jak mowilem nie zdziwilbym sie gdyby akcje byly powyzej 7 zl.
Blokady ukryte na S - a nie ma tam duzo akcji jak widac po dzisiejszej sesji sa moim zdaniem postawione przez fundusze, bo tu stoczy sie walka o cena emisyjna, ktora ma byc ustalona np popytu , ceny gieldowej i perspektyw .
trzymam kciuki i nawet nie chce marzyc ze cena moglaby byc 11,5
mysle ze to zarcik ale ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN -3,64% 2,12 2021-11-26 15:22:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.