To ich praca jest! :)
Ale mogliby przynieść coś ciekawszego, nic spółeczka z przychodami na poziomie 300 k kwartalnie (i spadającymi) przy 500 k straty operacyjnej i będącej już 90% poniżej swojego ATH. Na dodatek udawającej, że wcale nie była kiedyś Voicetelem. :)))