Forum bankiera go nienawidzi, nie potrafił przepowiedzieć przyszłości- zobacz jak.
W głupich czasach głupi ludzie mają większe szanse się wykazać, nawet na giełdzie. To jednak do czasu, bo logika obroni się z czasem. Arturius wykazuje się logika, więc zarobi, a to tylko kwestia czasu. Ty zyga rób po swojemu i nie płacz ani teraz, ani jak rynek się otrząśnie z szaleństwa.