Jsk pisza tanio, okazja, górne widły, 5zl to nic nie pisza ale jsk ktos rozsądnie podchodzi do tematu to trol.
Pisali ze pompa na 15gr to ubieranie to jaki hejt byl, teraz te same osoby wypisuja bzdety a kurs sie osowa.
Z 15 na 10 gr spadlo i podbili ponownie na 14gr i kolejni się ubrali, jak tu gieldy nie lubić jak sa chętni do brania na gorce,tersz ujadaja