Już nie jest w interesie zarządu wznowić notowania , to bankrut od dawna wyszli z akcji pięknie trochę popudrowali kupno , słupy wywaliły kurs w przestworze i poczęstowali smutnych , trochę jeszcze mają tak dla pucu myślę, rzeczywistości nie zmienimy , przejrzyjcie co pisałem gdy była jazda i ja te papiery miałem, ale mam obsmak że to bardzo nieuczciwe dla nas małych inwestorów, a mamił prezes , jak powiedział Dyzma trochę pucu czyli tynku po naszemu nigdy nie zaszkodzi, w końcu to tylko pieniądze