Nie o takie info chodzi.
Sam mam kilka k akcji. Ale nie ukrywam, że liczę wkoncu na info ze Era bierze te telefony. Starczy pomyśleć ile osób ma służbowe i prywatne komórki. Więc myślę ze zainteresowanie będzie.
Ale prezes nic o tym nie mówił - albo niemógł mówić.
czekam min pół roku i dokupie poniżej 4rech. Może po słąbych wynikach za 2Q niecierpliwi a widać jeszcze wielu tu takich wywali akcje.
powodzenia i trzymać :)