Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,79 zł , zmiana od tamtej pory: 96,25%

Re: Uwaga na naganiaczu Leo52

Zgłoś do moderatora
jeśli zejdzie kurs do groszy to stracę trudno się mówi ...nikt nie przewidzi niczego...cala GPW posuwa się w trendzie bocznym wiec musi wiele spółek zakończyć działalność i tez są upadłości na spółkach których by nikt się nie spodziewał tego...a czy CDA jest piracką spółką? ja nie wiem skoro ich dopuścili do notowań na gpw ? ktoś to przecież nadzoruje prawda ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -2,27% 17,25 2022-07-01 12:31:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.