A dlaczego to tak? Piszę że Varsaw to nie moja bajka... JA TO MAM 1GAMING (no dobra czasem się zdaża, nawet częściej niż czasem, więcej, ale chwilowo i tylko wyłacznie by inne akcje kupić. Bo że kasy nie mam to chyba kazdy wie, I varsa nie mam w życiu !!!).
TRRROLEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!