pewnie że jestem za mały na tem papier bo w chwili obecnej przy tych cenach równowartości 20 tysi nie obracam , co nie znaczy że nie mogę wykorzystwać okazji jak sie nadażają , nie wiem tylko czego tak uporczywie siedziśz cały czas na tym papierze i marnujesz swój kapitał chyba masz inne spólki a nie tylko ta perłę bo inaczej mnie załamiesz