teraz nie warto sobie zawracac głowy gcn bo do maja i raportu kurs nie drgnie do góry ale jedynie spadnie w dół a inne spólki odjadą,,, straty odrobic można na braster, papier po spadkach, niebawem nowy inwestor obejmie akcje a produkt brastera jest swiatowej marki..