Usługi obce to m.in. wspolpraca b2b - jak bedzie słabo w jakim okresie to nie maja kosztów (instalatorzy jak instaluja to musza dostac wynagrodzenia , a jak nie ma zlecen to nie ma kosztów - czego tutaj nie rozumiesz ) ; kosztami stalymi sa pracownicy na etatach bo czy jest duzo zamowien czy nie to okreslona kwote trzeba wydac .
Poza tym porównujac wzrost usług obcych w stosunku do 1q21 to ich wzrost jest nizszy niż wzrost przychodów co świadczy o dyscyplinie kosztowej
Nie produkują tych pomp jednak maja już długoterminową współpracę z dostawcami - maja produkt , ktory modyfikowali i jest im dedykowany . Jesli na rynku nie ma pomp bo jest tak duzy popyt to pytanie czy mają niską marże ?
Posłuchaj webinaru Prezesa i kwesti marż.
Cieszę się , ze wreszcie pojawiły się jakieś merytoryczne wypowiedzi u Ciebie bo do tej pory to cyniczna manipulacja ;)