Forum Forex +Dodaj wątek
lepiej graj short i słuchaj pijanego dzika, sprawdzimy jutro ok?
  • usdcad Autor: ~dzik
  • Re: usdcad Autor: ~postman
  • Re: usdcad Autor: ~dzik
  • Re: usdcad Autor: ~postman
  • Re: usdcad Autor: ~dzik