Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usd/pln

Zgłoś do moderatora
jedziemy pod 3,90 ale powrót będzie smutny ( dla niektórych )
  • usd/pln Autor: ~szuler
  • Re: usd/pln Autor: ~BAX
  • Re: usd/pln Autor: ~bax
  • Re: usd/pln Autor: ~zen
  • Re: usd/pln Autor: ~postman