Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usd/pln

Zgłoś do moderatora
jak wybije to dokąd?
na 3,90 szybko
i szybko na 4,15
i dla realu nie ma co się rozdrabniać i zaśmiecać forum.
  • usd/pln Autor: ~szuler
  • Re: usd/pln Autor: ~hmmm
  • Re: usd/pln Autor: ~szuler
  • Re: usd/pln Autor: ~szuler