Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usd pierdutnie na 3,75 ?

Zgłoś do moderatora
A skąd to wynika? Jak na razie widzę falę B, a fala C będzie wzrostowa (4,04), chyba że się mylę. BAX, jak to widzisz?