Dnia 2021-12-10 o godz. 19:45 ~Kotel napisał(a):
> A jak komuś bardzo zależy to wreszcie swój cel osiągnie.
> > Skoro Andrzej nie odpuszcza to i ja też papiera po takich cenach nie oddam.
Nie oddasz po takiej to oddasz po niższej, jeśli nie oddasz to zostaniesz z toaleciakiem na zawsze :)
P.S.
Jestem świadomy darcia mordek przez wtopersów w odpowiedzi na mego posta... hehehe