Kolejny naganiacz na warcie. Tym razem rozwaga. Był termo, wer , Gordon i inwestor. Wszyscy po kolei mówią o umowach itp. Wszyscy mijają się z prawdą póki co.
Rozwaga wspomina czasy gdzie szło wyciągnąć 400% . To tylko wynik jaki mogli zrobić znajomi królika. Ulica nie miała szans złapać dołka ani pogonic na górce.
Pozdrawiam rozwagę i czekam na jego opinie o SAH Trading BV