Forum Księgowość i podatki

Re: Umowa o dzieło

Zgłoś do moderatora
Chciałam si dowiedzieć czy pracodawca mój który zatrudnia mnie na umowę o pracę podpisując ze mną umowę o dzieło opłaca składki ja w umowie o pracę. Zależałoby mi na szybkiej odpowiedzi. Z góry dziękuję