Dnia 2010-12-07 o godz. 18:13 ~stal napisał(a):
> Kolejne pozytywne info, w końcu przełamię tę hegemonię
> spadku....
UP, up, up
Inwestować chłopacy bo do świat
> szykuje się nam niezły odpal na cognorku,
Do tej pory to
> było mydlenie oczu....
a jaka umowa?