Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,40 zł , zmiana od tamtej pory: -23,12%

Re: umieralnia - unikac spółki

Zgłoś do moderatora
Co uważam za dobre to chyba z moich wpisów widać. Włącz telewizor, radio i posłuchaj czym się ludzie ekscytują? Jaką porą roku? A CCC? Pewnie jeśli Wig- 20 odbije to i buty wzrosną. Tylko ja jestem sceptyczna co do tego, ze mają taką masę sklepów w dużych centrach handlowych. Kto tam jeszcze jeździ na zakupy? Z drugiej strony jak by nie było to prawie monopolista na rynku. Trzeba obserwować i analizować raporty, koszty itd.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MDIENERGIA 0,27% 1,84 2022-11-28 15:14:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.