Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,50 zł , zmiana od tamtej pory: -4,76%

Re: Ulma co jest?

Zgłoś do moderatora
A ja sobie dokupię Ulme, mam jeszcze Alumetal i Dębicę. Ulma w zeszłym roku wypracowała ponad 8 zł zysku na akcję, wypłaca cały czas dywidendy i jako takie krachy nie dotyczą takich spółek. Zresztą są pakowane olbrzymie pieniądze w drogi więc i zyski powinny być na odpowiednim poziomie. Alumetal będzie miał prawdopodobnie 2 x mniejszą dywidendę w przyszłym roku, ale Ulma może utrzymać podobny poziom dywidendowy - liczę na dobry raport. Dębica też jest ciekawa ze względu na coroczny zysk na akcję i obecną cenę akcji no i dywidenda dopiero we wrześniu :) :) Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ULMA 0,00% 50,00 2020-04-06 14:19:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.