1,20 to tylko 20% takie co robią spekulanci w 2-3 godziny, a my ich tu nie chcemy. Więc jeśli jest tu taka konsolidacja już 3 tydzień to zasięg powinien być 1,8 do 2,20 na znienawidzonej ze względu na natrętnych naganiaczy LUBAWIE było 1,63 a akcji mają 30 mln więcej niż my. Tylko żeby wreszcie poszło, chociaż z drugiej strony mnie się nie śpieszy w myśl zasady "co nie spada musi wzrosnąć" tylko że to jest rewelacyjne uczucie kiedy na AT widzisz dzidę w górę.