Nikt nie mówi o zabranianiu. Mówię tyko, ze popyt jest znacznie większy niż na to wskazywałby rzut oka na arkusz zleceń. Disiejszy obrót jest stosunkowo mały bo i wysyp jest niezbyt duży ale wczoraj wysypali po 90gr ok 200k i kurs nie spadł a już sam ten fakt jest bardzo pozytywny.