Jak juz pisalem Belka nie miala na walnym kworum czyli jednej trzeciej wszystkich akcji wiec nie mieli mozliwosci przeglosowania emisji. Stad nowy termin walnego tym razem nadzwyczajnego. Musza albo dobrac akcji albo na walnym pojawi sie wiecej akcjonariuszy. Bez jednej trzeciej nic nie zdziajala