Dnia 2023-01-11 o godz. 09:46 ~Jsbs napisał(a):
> To była piękna propozycja sprzedaży xtb i kupienia KGHM KGHM gdzie jest w tym momencie i sprzedałem prawie na górce pięknie . JSW góra KGHM petarda a klunkier stanil ubrał i ubrał wszystkich
Cieszę się razem z tobą,że kupujesz na min. a sprzedajesz na samej górce.To teraz idz na forum tych spółek gdzie zarabiasz i nie trac tu czasu.