Dobra, ja występię hahaha
.............................
1. Wywiad z prezesem XTB: https://www.youtube.com/watch?v=qJzWy_R1Iws Warto posłuchać prezesa XTB.
2. Analiza z kanału SII: https://www.youtube.com/watch?v=IINj30NLzck
3. Artykuł 1 z pulsu biznesu: https://www.pb.pl/wycene-xtb-trzeba-usredniac-1177433
4. Artykuł 2 z pulsu biznesu: https://www.pb.pl/bm-mbanku-radzi-akumulowac-akcje-xtb-1178154
5. Artykuł z bankier.pl: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Najwieksze-zyski-domow-maklerskich-od-2009-r-Wyniki-XTB-kluczowe-8495629.html
6. Artykuł z wnp.pl finanse: https://www.wnp.pl/finanse/mocne-spolki-ze-slabej-gieldy-na-te-akcje-warto-zwrocic-uwage,682665.html
7. Artykuł 3 z pulsu biznesu: https://www.pb.pl/afera-xtb-prawomocnie-rozliczona-1178839
Najlepiej samemu wyciągać wnioski zamiast słuchać trolli. Decyduj sam za siebie.