Co mam Ci powiedzieć... 5,5 K akcji, średnia po 15 PLN , dwie dywidendy wzięte... Też nie narzekam. Tu przez całe lata gołodupcy wyją najgłośniej. Jedno czego żałuję, to że brałem po 3,50 w 2019 roku, bo jeszcze czytałem to forum i się bałem. Tu się pomieli do następnych wyników i pójdzie znowu mocno w górę. Ci co kupili po te 3,50 czy nawet po 8 złotych to mają te akcje za friko, i mogą sobie żyć z dywidendy.