Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  78,30 zł , zmiana od tamtej pory: 3,83%

Re: Tylko dzisiaj 25,04 notowania z ponad 12% dywidendą.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-04-26 o godz. 08:23 ~Ketchup napisał(a):
> Skąd masz tą średnia ? Głupoty opowiadasz . Napisz jak ja uzyskałeś albo skąd wziełeś

Już raz tobie to tłumaczyłem, to jest średnia ze wskaźników VWAP 3i6 miesięcznego

https://pl.tradingview.com/scripts/vwap/?solution=43000502018

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALUMETAL 0,00% 81,30 2023-08-02 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.