Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,40 zł , zmiana od tamtej pory: -7,45%

Re: Tylko czekać jak Altus i Rockbridge będą sypały na podbiciu.....

Zgłoś do moderatora
Na wielu spółkach tak bywa. Pewnie też taka polityka fundów żeby odebrać akcje od małych krótkoterminowych lub zniecierpliwionych inwestorów a pożniej podbijaja i wysypują żeby jakieś zyski robić. A jeśli chodzi o sypanie przez Altus to wiem, że przeniesli aktywa do Rockbridge żeby po części odciać się od kojarzenia z Altus z uwagi na ostatnią dość zagmatwaną sprawę ale swoją drogą to po przeniesieniu do Rockbridge również nie ucieknie się od umorzeń, które cała sprawa Getbacku pociagła za sobą. Wiem, że płynność słaba bo zaglądałem tutaj już dużo wcześniej i zastanawia mnie fakt takiej sytuacji. Może ktoś, kto tutaj jest od dłuższego czasu będzie miał chwilę czasu, żeby przybliżyć sytuację. Wielkie dzięki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPEL 0,00% 8,70 2019-04-18 16:00:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.