Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,32 zł , zmiana od tamtej pory: -42,05%

Re: Tu juz dawno powinno byc 25-30zł

Zgłoś do moderatora
Dnia 2025-04-02 o godz. 07:36 ~MasterP napisał(a):
> Ja mam też tyle do sprzedania, a nawet ciut wiecej i jestem spokojny. I wcale nie jest to dla mnie wielka pozycja. Na tym poziomie to już jest spory zysk. Wczoraj za prawie 4 razy tyle wszedłem w Pepco. Po prostu zasade taka mam że wchodzę w dołku. Wtedy człowiek nie musi się denerwować.

NIGDY NIE WIESZ ZE TO JEST DOŁEK,ZAWSZE MOZE BYC MNIEJ I ZAWSZE MOZE BYC NIESPODZIANKA KTORA ZNIESIE KURS NA SAME DNO

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 0,50% 5,98 2025-10-03 16:31:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.